Никогда не переставайте развиваться. Не меняются и не учатся лишь дураки

Челядь змінюються. Всі змінюються. 

Сaм я нeoднoрaзoвo міняв тoчку зoру, пoмилявся, і мeні нe сoрoмнo зa цe.

Щe кількa рoків тoму я ввaжaв, щo вищa oсвітa нe oбoв’язкoвa і нe пoтрібнa. A систeмa нaвчaння у числeнниx унівeрситeтax, oсoбливo, нa пoстрaдянськoму прoстoрі — цe “зaстaрілa мoдeль зaпoрoжця”. Вoнa нe відпoвідaє aні викликaм сучaснoсті, aні пoтрeбaм мaйбутніx рoбoтoдaвців. Я нeнaвиджу примус, a “сoвкoвa” систeмa нaвчaння якрaз зaпeрeчує свoбoду мислeння, твoрчoсті тa eкспeримeнту.

Aкaдeмічнa oсвітa oкрeмo, рeaльний бізнес та успішна углубление’єра — окремо. Двойка світи, що між собой не перетинаються. Лише soft skills (м’які навички) — стержень, що справді має значення интересах розвитку та перспективи людини. 

Манером) я вважав раньше недавнього часу.

Мій син Іван зруйнував це упередження, коль вступив накануне однієї із найкращих у світі бізнес-шкіл — Бостонського університету. Своїм інтересом по навчання, заглибленістю в процес, своїми  успіхами він показав мені, що правильна освіта – це важливо.

Мій син має немалый простір свободи у навчанні, але відповідальність від цього тільки зростає. Його навчили “вчитися”, драматически мислити та чітко розуміти логіку бізнес-процесів. Системність, внутрішня дисципліна сьогодні дозволяють йому чітко формулювати свої цілі та рухатися до самого них. Як батько, я спокійний. У нього повний колея у голові. Він дуже цілеспрямований молодий чоловік.

Вища освіта та soft skills — базисная точка ідеальне поєднання угоду кому) молодої людини, яка тільки починає свій путь. Знання из-за плечима малограмотный треба тягати. Чим краща освіта, тим ширший вибір у житті. Університет розвиває та посилює всі здібності.

Обирайте освіту усвідомлено. Спочатку спитайте себя: ким себя бачите у майбутньому, навіщо вас освіта? 

“Корочка”-удостоверение сьогодні нікому отнюдь не цікавий. Серйозні компанії дилетантів бачать здалеку. 

Спробуйте зрозуміти своє призначення, пробуйте себя в різних сферах, але кожну справу доводьте поперед кінця. Щоб стати сверх-інженером, крутим лікарем, знаменитим предводитель-кухарем, интересах початку священнодействие отримати класну освіту. І ніколи малограмотный зупинятися в розвитку.

Справжній професіонал вчиться и старый и малый життя — інакше безграмотный зможе рости і ставати кращим. Сьогодні ринку цікаві народище, які вміють змінюватися, і постійно вчаться.

Я і по своему произволу весь минута вчуся і драйвую від усього нового.

Ибо, не змінюються і безлюдный (=малолюдный) вчаться тільки дурні.

Безвыездно материалы автора
На случай если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе “Мнения”, отражают точку зрения автора и могут никак не совпадать с позицией редакции








Напишите нам
вища освіта Освіта Косюк soft skills саморозвиток

Комментарии запрещены.