Монтаж душових кабін зі скла і їх головні переваги

Ми розробляємо індивідуальні проекти зі скління ванних кімнат, що враховують особливості планування та розмір приміщення, а також бюджет і побажання замовників.

Переваги душових кабін зі скла

Компанія Світ Вітража виконає скляні душові кабіни на замовлення. У скляних моделей з гартованого скла є кілька важливих переваг:

Монтаж душових кабін зі скла і їх головні переваги

  • Довгий термін служби. Конструкції дуже прості, рідко ламаються. Загартоване скло або багатошаровий матеріал не боїться ударів і зносу.
  • Стійкість до вологи і температур. В душі і ванній постійно високий рівень вологості, більшість матеріалів просто не підійдуть. Скло не боїться постійного контакту з водою і нагрівання.
  • Естетика. Зовнішній вигляд таких кабінок завжди привабливий, незалежно від обраного дизайну.
  • Простий догляд. Скло не зажадає значних зусиль в догляді. Досить регулярно підтримувати гігієну приміщення.
  • Середня вартість. Душова кабіна, виконана на замовлення за індивідуальними розмірами, не обійдеться дорожче магазинного варіанту з аналогічних матеріалів.

Зателефонуйте або напишіть в компанію Світ Вітража, щоб отримати детальну консультацію по характеристикам душових кабін, можливостям по дизайну, термінів і вартості виробництва. Світ Вітража візьметься за замовлення будь-якої складності, виготовить душові кабіни з гартованого скла, співпрацює з юридичними особами та приватними замовниками.

Монтаж душових кабін зі скла і їх головні переваги

У дизайні ванної кімнати необхідно ретельно враховувати всі нюанси, особливо, якщо мало місця і немає можливості максимально використовувати простір, щоб повноцінно встановлювати техніку і меблі. Іноді доводиться пожертвувати великою ванною і віддати перевагу душовій кабіні.

Простота монтажу навіть у невеликому приміщенні викликає більше довіри і людині простіше купити душові кабіни, які будуть задовольняти всі його основні потреби. В процесі будівництва душовою зони часто набувають душові огорожі, як оптимальний варіант з метою економії місця. Ця скляна конструкція обмежує зону душу у ванній кімнаті.

Існує близько десяти варіантів розташування перегородки, але все залежить від планування ванної кімнати. Популярною конфігурацією вважається кутове розташування бічної стінки з дверима або без неї. Як саме буде відкриватися двері, також підбирається покупцем. Якщо в дизайні ванної кімнати продумана ніша з двох стін, тоді досить встановити тільки вхідні скляні двері.

Монтаж душових перегородок зі скла

Перед початком установки потрібно визначитися чи буде в душі піддон або звичайна підлога із зливною решіткою. Краще вибирати стать з плиткою, так як немає важкодоступних зон, в яких часто збирається бруд і утворюється наліт з цвіллю, як це буває з піддонами.

Спочатку встановлюється нижній профіль, і він кріпиться в шов плитки. Після свердлити отвори під вертикальний профіль і забиваються дюбеля. Для забезпечення герметичності між стіною і профілями бажано нанести герметик на зовнішню сторону профілю і після кріпити їх до стіни.

На відміну від традиційної душової кабіни, перегородка має ряд переваг не тільки в простоті конструкції, але і в догляді. Головне стежити, щоб випадково не зачепити скло, і бажано, щоб скло було товсте. Якщо в плануванні ванної кімнати все-таки залишається ванна, то вона може служити як піддон і замість звичайної штори підійде скло.

Комментарии запрещены.